Pedikúra

Nohy člověku slouží celý život. Donesou nás, kam potřebujeme a mnohdy trpí v lodičkách na vysokém podpatku či nepohodlné obuvi …

Udělejte něco i pro ně a dopřejte jim pravidelnou péči, kterou si zaslouží.

Věděly jste, že chodidlo tvoří 26 kostí, které jsou spojeny 37 klouby? Součástí nohy je 32 svalů a 1700 nervových zakončení. Na chodidle najdete zhruba 90 000 potních žláz, které se starají o udržení teploty a odstranění nečistot. Každodenně obě vaše nohy vyprodukují kolem 2dl potu (v horku a vlhku ještě více). Achillova šlacha, která tvoří základ spojení chodidla s nohou, je schopna udržet zátěž 1000 kg! Nohy však nejsou obdařeny velkým počtem mazových žláz, a proto se kůže na nohou rychleji vysušuje a je drsnější než zbytek těla. Je tedy více než nutné chodidla pravidelně ošetřovat krémem, nejlépe každý den, a minimálně jednou za měsíc podstoupit pedikúru.

Zanedbávat nohy se nevyplácí. Nejen, že se nám vymstí nehezkým vhledem, ale kvůli zrohovatělé kůži, otlakům a mozolům se může stát pouhá chůze velmi nepříjemná a bolestivá. A při špatné hygieně se mohou objevit i nejrůznější mykózy a plísně.

Pedikúra nabízí

Klasická pedikúra

Klasická pedikúra je dokonalý způsob, jak udělat svým nohám radost. Tato metoda péče o vaše nohy začíná uvolňující koupelí, která pomáhá změkčit kůži a připravit nohy na další kroky. Po krátké chvíli relaxace následuje peeling, důležitý krok pro odstranění odumřelých buněk a zrohovatělé kůže, což zajistí, že vaše chodidla budou vypadat a cítit se svěže a hladce.

Naše odborníci pečlivě provádějí odstranění zrohovatělé kůže a kuřích ok, což vám přinese úlevu a pohodlí. Poté následuje úprava nehtů a nehtového okolí. Nehty jsou stříženy a pilovány tak, aby měly zdravý a estetický vzhled. Taktéž se pečlivě upraví nehtové okolí, což přispěje k celkovému vzhledu nohou.

Následuje relaxační masáž nohou, která je nedílnou součástí klasické pedikúry. Tato masáž pomáhá uvolnit napětí, zlepšit krevní oběh a dodat nohám svěžest. A na závěr je na nohy aplikován výživný krém, který jim poskytne potřebnou hydrataci a udrží je hebké a zdravé.

ceník

  • Klasická pedikůra500,- Kč
  • Klasická pedikúra + aplikace nehtového rovnátka1050,- Kč
  • Masáž chodidel 20 min.190,- Kč

Kombinovaná pedikúra

Kombinovaná pedikúra, jedná se o kombinaci obou předchozích metod, která zahrnuje: očistnou koupel, odstranění otlaků a zrohovatělé kůže (skalpelem), bezbolestné odstranění kuřích ok a zarostlých nehtů, vyhlazení chodidel rotační bruskou, stříhání a pilování nehtů, ošetření jejich okolí a lehké masáž chodidel. Při této pedikúře dostanou chodidla 100% péči

ceník

  • Pedikúra kombinovaná500,- Kč

Péče a lak

ceník

  • P - SHINE150,- Kč
  • Gel lak150,- Kč
  • Lak80,- Kč
  • Odstranění původního Gel laku150,- Kč

Nehtová rovnátka

Díky těmto inovativním rovnátkům jsme schopni účinně řešit problémy zarůstajících nehtů a deformací. Bez ohledu na typ vaší potíže, vám pomůžeme dosáhnout zdravého a estetického vzhledu vašich nehtů.

Rovnátko Podofix je šetrná a účinná metoda, která přináší viditelné výsledky.

Před aplikací rovnátka provedeme vyšetření problematického nehtu. Nehet speciálně upravíme a připravíme na aplikaci rovnátka.

ceník

  • Aplikace rovnátka - 1x nehet 650,- Kč
  • Další aplikace na stejný nehet550,- Kč

Fotogalerie